• דיקור סיני

  דיקור סיני הינו השיטה הוותיקה והמצליחה
  ביותר ברפואה המשלימה

  המשך לקרוא
 • טווינא

  ה טווינא הינה פזיותרפיה סינית, אשר נותנת מענה לכל בעיה אורטופדית, דרך מצויינת להפטר מכאבים אוררטופדים.

  המשך לקרוא
 • צמחי מרפא סיניים

  צמחי מרפא סיניים הינם צמחים מן הטבע, כי אפשר לטפל בגוף בעזרת רכיבים טבעיים מהצומח

  המשך לקרוא
 • שיאצו

  שיאצו הינה שיטת טיפול מגע נפוצה בעולם אשר משלבת ריפוי עם הנאה.

  המשך לקרוא
 • חדר מלח

  חדר מלח הינו כלי טיפול הקיים כבר מאות שנים. את מכרות המלח אפשר למצוא במזרח אירופה בעומקים של עד 300 מטר מתחת לפני האדמה.

  המשך לקרוא

השמנת יתר

במצב תקין מערכת העיכול שלנו פועלת בצורה מאוד מסויימת. המזון נכנס לפה, משם עובר גריסה של השיניים, נבלע אל תוך הושת ונכנס לקיבה. בקיבה מתחיל תהליך חדש, בו הקיבה מתנהגת כמו סיר בישול ומחממת את התכולה. החימום נעשה על ידי הזרמה של דם אל עבר הקיבה ביחד עם מיצי מרה שמייצר לנו הכבד עד שכל המזון מתרכך. פה נכנס הטחול ועושה מיון של טפל וטהור, את הטהור הוא שולח אל מערכת הדם ואת הטפל שולח למעי הדק.

כאשר אנחנו לא אוכלים את התזונה הנכונה לנו, בשעות הנכונות לנו , לא מבצעים פעילות גופנית מספקת , דואגים יותר מידי, ביישנים יותר מידי, עצבניים יותר מידי. המערכת הזו נפגעת וצריכה שיקום שנעשה בצורה חזקה ומהיסוד. בשונה מדיאטות ששם אין התייחסות ספציפית למצב התפקוד האנרגטי של האברים הפנימיים.

כל חלק במערכת יכול ליהיות גורם ולכן כל בעיית השמנה יכולה לנבוע מסיבה אחרת, מה שהופך את הבעיה לאינדיבידואלית וכך גם את הטיפול בבחירה של נקודות הדיקור ובבחירה של פורמולות הצמחים.

מה שבטוח שפעילות גופנית אכן מועילה לכולם.

כיום התזונה השתנתה בצורה משמעותית ולמקום שלילי. האדם צורך לגופו חומרים לא מזינים ואף רעילים, כאלה שעושים נזק גדול לגוף ומביאים מחלות רבות מסוגים שונים. חומרים אלו משפיעים או ישפיעו עלינו בעתיד ויקבעו את רמת החוסן הגופני שלנו עם כל שלב בהתבגרותנו.
אפילו שהמודעות נמצאת בתוכנו. הפיתוי גדול וקל יותר לעשייה- ילד חוזר הביתה מבית הספר, שני ההורים עובדים במשמרות, הילד פותח את המקפיא ומוציא משם פיצה, שניצלונים מעובדים וכל סוג של אוכל אינסטנט אחר ונפתרה הבעיה של ארוחת הצהריים. הילד שבע והאמא רגועה! ילד שמן איננו ילד בריא!
שכיח מאוד לראות כיום ילדים בני 10 שסובלים ממחלות כמו סכרת, כולסטרול גבוה, משומנים בדם ומקושי תפקודי של מערכת הנשימה שיכולה להתבטא במחלות כמו אסטמה, קוצר נשימה, ברונכיטיס, סינוסיטיס ואף להזעות יתר ספונטניות. מחלות שיכולות להימנע אך ורק משינוי באורח החיים והבנת חשיבותה של התזונה בחיינו.
"אדם אוכל כדי לחיות ולא חי כדי לאכול"
כרגע אנו עובדים על מיזם של קבוצות הליכה של ילדים וקבוצות הליכה לבוגרים, אשר ישלבו בתוכן עצות תזונתיות והסברים, חימום צ'י קונג (מדיטציה נשימתית בתנועה, לשיפור וחיזוק מערכת הנשימה ומערכות נוספות בגוף), דיקור סיני ופורמולות מצמחי מרפא סינים לחיזוק ושיפור מערכת העיכול והמטבוליזם.
הסדנה תתקיים פעמיים בשבוע למשך שלושה חודשים והשינוי מובטח למשתתפים.
אפשר, רצוי וכדאי לחיות בריאים יותר!