• דיקור סיני

  דיקור סיני הינו השיטה הוותיקה והמצליחה
  ביותר ברפואה המשלימה

  המשך לקרוא
 • טווינא

  ה טווינא הינה פזיותרפיה סינית, אשר נותנת מענה לכל בעיה אורטופדית, דרך מצויינת להפטר מכאבים אוררטופדים.

  המשך לקרוא
 • צמחי מרפא סיניים

  צמחי מרפא סיניים הינם צמחים מן הטבע, כי אפשר לטפל בגוף בעזרת רכיבים טבעיים מהצומח

  המשך לקרוא
 • שיאצו

  שיאצו הינה שיטת טיפול מגע נפוצה בעולם אשר משלבת ריפוי עם הנאה.

  המשך לקרוא
 • חדר מלח

  חדר מלח הינו כלי טיפול הקיים כבר מאות שנים. את מכרות המלח אפשר למצוא במזרח אירופה בעומקים של עד 300 מטר מתחת לפני האדמה.

  המשך לקרוא

כיום בעידן המערבי אנחנו מייצרים עבודות שנעות מסביב לשעון, מה שמפחית את הזמן שלנו בבית ובמטבח ומוביל אותנו אל תוך מציאות של אוכל "אינסטנט" (פיצות, שניצלונים מוכנים ומיני מזונות מעובדים ולא מזינים). את התזונה הזו כביכול בעל כורחנו אנו מספקים לילדנו ובכך גורמים להם לחוסר מודעות והבנה של חשיבות המזון, הדלק של החיים והאחראי מספר אחד לסיבות תחלואה שונות. כל זה תוך חוסר בעשיית פעילות גופנית שמתחלף בהתעסקות מרובה במחשב ובמדיה השונה. מכאן עד לבעיות השמנה ותחלואה אצל ילדים המרחק אינו גדול. ילדים הינם ניתנים לשינוי בהרגלי התזונה שלהם ויש להם את היכולת להבין שינוי לטובת בריאות, על אחת כמה וכמה שהם כבר סובלים ממצב ההשמנה אשר משפיע עליהם גם ברמה האישית ביטחון עצמי וקושי ביצירת חיי חברה. עוד ילדים אלה חשופים לתחלואה במחלות שאינן מתאימות לגילם כמו סכרת type2, טריגליצרידים וכולסטרול גבוה, שומנים בדם וכולה.

דרך טכניקת דיקור אשר משולבת עם צמחי מרפא ואפשרות לסדנאות הליכה וכושר גופני וכמובן הסבר מפורש על תזונה נכונה ובריאה יש אפשרות להוביל את הילד בצורה טבעית ונכונה לחיים שונים וטובים יותר.