• דיקור סיני

  דיקור סיני הינו השיטה הוותיקה והמצליחה
  ביותר ברפואה המשלימה

  המשך לקרוא
 • טווינא

  ה טווינא הינה פזיותרפיה סינית, אשר נותנת מענה לכל בעיה אורטופדית, דרך מצויינת להפטר מכאבים אוררטופדים.

  המשך לקרוא
 • צמחי מרפא סיניים

  צמחי מרפא סיניים הינם צמחים מן הטבע, כי אפשר לטפל בגוף בעזרת רכיבים טבעיים מהצומח

  המשך לקרוא
 • שיאצו

  שיאצו הינה שיטת טיפול מגע נפוצה בעולם אשר משלבת ריפוי עם הנאה.

  המשך לקרוא
 • חדר מלח

  חדר מלח הינו כלי טיפול הקיים כבר מאות שנים. את מכרות המלח אפשר למצוא במזרח אירופה בעומקים של עד 300 מטר מתחת לפני האדמה.

  המשך לקרוא

טיפולים אישיים

הרפואה הסינית/המשלימה, טומנת בחובה מגוון גדול של טיפולים בתחום, הנשענים על תורות שונות ותרבויות שונות. הטיפולים כוללים: שיאצו, טווינא, דיקור סיני, צמחי מרפא ועיסויים מיוחדים בשמנים.

כל טיפול פונה לסוג שונה של מטופל, כל מטופל תר אחרי סוג שונה של טיפול והמגוון מספק ועונה על כל הצרכים הקיימים. היות ולכל אדם חיבור משלו עם שיטת טיפול ספציפית.

אני מתאים את הטיפול למטופל וביחד נגיע לתוצאה המושלמת.

הדרך אל האושר נמצאת בבריאות, כאשר זו פגועה, איכות החיים שלנו יורדת. הדרך הינה אורח חיים בריא ככל האפשר, פיזית ונפשית.

החיים בעידן הנוכחי מקשים מעט על שמירת הגוף (שלד/שריר) והלחץ בחיי היום יום, אינו מוסיף לאספקט הנפשי, מה שעלול להתפתח למחלות מסוגים שונים. לכן, עלינו להיעזר באמצעים רפואיים, הן ברפואה משלימה והן ברפואה קונבנציונאלית בכדי למגר מחלות שונות מגופנו. שיטת הריפוי ברפואה משלימה, מתייחסת לשורש הבעיה ומסתכלת על האדם כמכלול, מה שעוזר לטפל ב"בעיה" בצורה יסודית ומקטין את הסיכויים לחזרתה בעתיד. על ידי טיפולי מגע, דיקור סיני ומתן הדרכות להמשך הדרך (ממה עלינו להימנע, מה לשמר ומה יכול להועיל לנו…)

ההדרכות הן חלק בלתי נפרד מהטיפול והן אלו שיעזרו לנו להימנע ממה שגרם לנו לבעיות אורטופדיות כאלו ואחרות וממחלות פנימיות שונות.