• דיקור סיני

  דיקור סיני הינו השיטה הוותיקה והמצליחה
  ביותר ברפואה המשלימה

  המשך לקרוא
 • טווינא

  ה טווינא הינה פזיותרפיה סינית, אשר נותנת מענה לכל בעיה אורטופדית, דרך מצויינת להפטר מכאבים אוררטופדים.

  המשך לקרוא
 • צמחי מרפא סיניים

  צמחי מרפא סיניים הינם צמחים מן הטבע, כי אפשר לטפל בגוף בעזרת רכיבים טבעיים מהצומח

  המשך לקרוא
 • שיאצו

  שיאצו הינה שיטת טיפול מגע נפוצה בעולם אשר משלבת ריפוי עם הנאה.

  המשך לקרוא
 • חדר מלח

  חדר מלח הינו כלי טיפול הקיים כבר מאות שנים. את מכרות המלח אפשר למצוא במזרח אירופה בעומקים של עד 300 מטר מתחת לפני האדמה.

  המשך לקרוא

הרזיה נכונה מהי ?

תזונה נכונה

איזון מע' העיכול

פעילות גופנית

הפגת מתחים


למי מתאימה הסדנה ?

הסדנה ל "הרזיה נכונה" מתאימה לכל אדם ואדם אשר מעוניין לעשות מהפך בחייו ולצאת ממעגל הדיאטות הפוגעניות, הכדורים ותרופות ה"פלא" (לעיתים קרובות על בסיס כימי שמסוכן לבריאות הפיזית והנפשית) ומהיאוש המתלווה בלהיות שמן ולא בריא.

הסדנה מתאימה גם לחולי סכרת בהפניה מרופא משפחה ומספקת להם גם תפריטי אכילה נכונה ואף יכולה לעזור ולהוריד את רמות הסוכר בגוף דרך הדיקור ופורמולות הצמחים.

הסדנה מתאימה לנשים אחרי לידה אשר מתקשות לחזור למשקל שלפני הלידה ואף עוזרת למצבים של דיכאון אחרי לידה דרך התמיכה בדיקור ובפורמולות הצמחים.

הסדנה ל"הרזיה נכונה" במרכז הנכון לרזון, פשוט נכונה!!!

עקרונות שיטת ההרזייה

במסגרת הסדנה אנו מתייחסים לכל אדם כאינדיבידואל, דבר אשר מאפשר לנו להתאים לכל אחת ואחד תזונה, תוכנית אימון גופני, צמחי מרפא ונקודות דיקור אשר נכונים לו ולמצבו האישי. דרך היכרות אישית של דפוסי התנהגות (הרגלי שינה, מצבי רוח, שעות אכילה ועוד).

הסדנה מורכבת מפגישה שבועית עם מומחה ברפואה משלימה למעקב שבה נבחן השגת יעדים, נדבר על קשיים ושינויים ונחליף מחטי דיקור באוזניים.

3 פגישות שבועיות עם מדריך כושר מוסמך שילווה אותנו בתרגילים, מתיחות, ארובי ועוד.

תזונה סינית מותאמת לכל אדם ואדם אשר מבוססת על פי הרפואה הסינית לאורח חיים בריא יותר.

פורמולות מרפא סיניות להעצמת היכולות הגופניות ולתמיכה וחיזוק של מערכת העיכול.

מהן הסיבות להשמנת יתר ואיך נטפל בהן במסגרת המרכז לרזון הנכון?

סיבות שיכולות למנוע את היכולת להרזיה, יכולות להיגרם כתוצאה מחוסר שעות שינה, מחוסר מודעות לגבי צריכת כמות המזון הנכונה, חוסר נוזלים אשר פוגע במטבוליזם (חילוף חומרים), אימונים לא נכונים, עבודה בטווחי דופק לא נכונים, רגש (כעס, עצב, חרדה, מאניה, דיכאון, דאגה וכולה…), גנטיקה, אי יכולת לעמוד בפני פיתויים, דיאטות לא יעילות או זמניות ובכך גורמות לחזרה להרגלים ישנים. כמו כן גם אי אכילה אבסולוטית יכולה להוביל לאי הרזיה מכיוון שבעצם הפעולה נגרם סטרס לגוף, מה שהופך כל דבר שמוכנס אל הגוף אוטומטית לשומן.
עיקר העבודה שתעשה בסדנה תהיה אירובית בטווחי דופק אשר מנתבים את הגוף לניצול מאגרי שומן. יתר העבודה תהיה אנאירובית אשר משלבת את כל קבוצות השרירים בעומס בינוני בכל תרגיל ותרגיל, על מנת להגיע לשריפת קלוריות מקסימאלית

סדנת "הרזיה נכונה" הינה תהליך בן שלושה חודשים, בהם ננחה את המשתתפים בדרך חיים בריאה ונכונה יותר, למען שיפור באיכות החיים. הסדנה נמשכת שלושה חודשים ומלווה ב-4 מפגשים בכל שבוע. מפגש אחד עם רואי נחשון אשר בו נעשה תשאול להרכבת פורמולת צמחים סיניים לאיזון מערכת העיכול ו/או מערכות נוספות אשר גורמות לקושי בירידה במשקל. כמו כן נקבל דיקור סיני באוזן לתמיכה מערכתית נוספת ולהורדת תחושת הרעב וכמובן תפריט תזונה על פי התפיסה הסינית. בכל שבוע נפגש 3 פעמים עם מדריך הכושר, גיא צור, למפגשים של כשעה בכל פעם בהם נחווה אימון קבוצתי של פעילות אירובית, אנאירובית שכוללת בתוכה גם צעידה מודרכת ונכונה ומכוונת למטרת תהליך ההרזיה הנכונה, לחיזוק השריר שיספק לנו תמיכה טובה בשלד גם לאחר שנאבד את מסת השומן שמספקת את הצורך הזה בצורה שגוייה ולא נכונה. התהליך איננו דיאטה כפי שאנו מכירים כי אם דרך חיים נכונה ובריאה אשר בסופה אנו נשאר עם כלים, ידע והבנה רבה על איך אנו צריכים להתנהג עם גופנו בכדי לשמר את ההרזיה הנכונה שהשגנו. בכל קבוצה בסדנה ל "הרזיה נכונה" ישתתפו לא יותר מ-10 אנשים. בתהליך הסדנה תעשה עבודה על דינמיקה קבוצתית אשר תבטיח את המשך הפעילות והתמיכה גם בסוף התהליך, אחרי שרכשנו והשגנו תוצאות מרשימות ושיפרנו את הרגשתינו הכללית ב 180 מעלות.

מה מקבלים:
12 שעות חודשיות של אימון כושר מקצועי.
4 טיפולים חודשיים של דיקור סיני באוזן.
תפריט אכילה מותאם.
פורמולת צמחים סיניים בכל חודש (עלות פורמולה כולל ייעוץ באופן פרטי כ-350₪).

שעות וימי פעילות הסדנה:
קבוצת ערב א',ג',ה': בין השעות 20:00-21:00 פעילות גופנית
קבוצת בוקר א',ג',ה': בין השעות 07:00-08:00 פעילות גופנית
יום ד': בין השעות 17:00-20:00 יעוץ ודיקור (בתיאום מראש).
יום ג': בין השעות 09:00-12:00 יעוץ ודיקור (בתיאום מראש).
הסדנה נעשית באשדוד, פרטים בטלפון.
עובדים עם חברות הביטוח.

נשמח ללוות אתכם בדרך למציאות גופנית ובריאותית חדשה.
המשתתפים בסדנת ל "הרזיה נכונה" מחוייבים להמציא אישור רפואי ודוח מעקב רפואי מרופא משפחה, על מנת לשקף לנו את מצבם הבריאותי כדי שנוכל להתאים אותם לפעילות ולתזונה אשר נכונה להם. כמן כן מרשמי תרופות אשר נלקחות באופן קבוע או זמני בכדי להתאים להם את פורמולות הצמחים בצורה היעילה ביותר.