• דיקור סיני

  דיקור סיני הינו השיטה הוותיקה והמצליחה
  ביותר ברפואה המשלימה

  המשך לקרוא
 • טווינא

  ה טווינא הינה פזיותרפיה סינית, אשר נותנת מענה לכל בעיה אורטופדית, דרך מצויינת להפטר מכאבים אוררטופדים.

  המשך לקרוא
 • צמחי מרפא סיניים

  צמחי מרפא סיניים הינם צמחים מן הטבע, כי אפשר לטפל בגוף בעזרת רכיבים טבעיים מהצומח

  המשך לקרוא
 • שיאצו

  שיאצו הינה שיטת טיפול מגע נפוצה בעולם אשר משלבת ריפוי עם הנאה.

  המשך לקרוא
 • חדר מלח

  חדר מלח הינו כלי טיפול הקיים כבר מאות שנים. את מכרות המלח אפשר למצוא במזרח אירופה בעומקים של עד 300 מטר מתחת לפני האדמה.

  המשך לקרוא

תודה חברים :) ... עודפחות

צפה בפייסבוק

הקשר בין עצבנות ודאגת יתר לאכילה.

ידוע לכולנו שבמדינות עולם שלישי או לסירוגין בכל אזור שחיה בו אוכלוסיה חלשה וענייה, ששורר שם רעב, יש נטייה גדולה יותר לפשיעה ולאלימות. המזון הינו חלק בלתי נפרד מהקיום שלנו וכשזה איננו והאדם נהיה רעב מתחילה אצלו המסוגלות להיות תוקפני יותר, התנהגות לא רציונאלית ואף התנהגות חייתית והשרדותית, התנהגות שתבוא לידי ביטוי גם בצורה הכי אגרסיבית ולא צפוייה.
ברמה הפחות קיצונית אנו יכולים להבין שההזנה של הגוף חשובה והכרחית וככל שנתייחס אליה פחות, היא תשפיע עלינו באופן בלתי נמנע ואף תקבע על פי רוב את מצבי הרוח שלנו.
אנשים בעלי נטייה לכעס ועצבים, בדרך כלל הם אוכלים מאכלים חריפים, שומניים, שותים שתייה חריפה, ממעטים בשתיית מים, יסבלו מהפרעות שינה וישתו קפה בכמויות גדולות. הם יהיו רזים גבוהים עם לחיים סמוקות, נוטים להזעת יתר ובדרך כלל חם להם. במקרים כמו אלה הכעס מופנה בדרך כלל החוצה לחברה ונעשה פחות חשבון נפש והתבוננות עצמית או לסירוגין קיימת האשמה של החברה במצב הרוח האישי שלהם.
מין הצד השני של הסקלה נמצאת אוכלוסייה שסובלת מהשמנה בצקתית, השמנה שמתמקדת בעיקר באזור הבטן ואגן הירכיים, גם זו אוכלוסייה בעלת נטייה לעצבנות יתר, רק שזו מגיעה על רקע של חולשה (כעס ועצבנות חייבים אנרגיה בכדי לבוא לידי ביטוי), במקרה כזה שבו אין אנרגיה/כוח להוציא את התסכול החוצה, הכעס והתסכול מופנה פנימה אל תוך הגוף עצמו ומתחיל מנגנון של פגיעה עצמית וכלפי חוץ מופנית דאגה מוגזמת ופתלוגית.
יש האומרים שהאופי לא ניתן לשינוי, כל כך מוטעה לחשוב ככה (יש הבדל בין אופי ורגש, למרות שפה אנו נתייחס אליהם כאחד) , כי הרי רגש יכול להשתנות מיום ליום וקשור מאוד ברמה הקונסטיטוציונית שלנו, אדם חזק פיזית ונפשית, הינו אדם שקשה יותר לערער אותו ולהוציא אותו מאיפוס .
ומנגד אדם חלש וחסר אנרגיה, גם הרוח הקלה שבקלות תגרום אצלו לסערה פנימית גדולה.
הרפואה הסינית מתייחסת לרגש ו/או לאופי לא מאוזן כפתלוגייה וניתנת לטיפול בעזרת דיקור סיני, צמחי מרפא, תזונה מותאמת אישית וטיפולי מגע להרגעה וניתוב נכון של האנרגיה הפנימית. קיימת הצלחה גבוהה בטיפולים מהסוג הזה וניתן להבחין בשינויים הפנימיים תוך זמן קצר.
... עודפחות

צפה בפייסבוק

כאבי צוואר וחגורת כתפיים
כאבי צוואר וחגורת כתפיים שכיחים אצל כלל האוכלוסייה ובעיקר באלו העובדים בעבודות משרדיות.
בשל ישיבה מרובה מול מחשב מנח הגוף משתנה, הראש מורכן כלפי מטה והכתפיים מתכנסות פנימה, במשך השנים נוצרים שינויים בגמישות ובחוסן השרירים ומכיוון שמערכת השרירים היא זו אשר מייצבת ומקבעת את השלד, גם בו נוצרים שינויים במערך היציבה שלו. שינויים אשר יכולים להוביל לשחיקת סחוסים ונזקים נוספים אשר יוצרים כאבים ודלקות וכל זה מישיבה לא נכונה לאורך שנים.
מעבר לאספקט האורטופדי, ישיבה לא נכונה לאורך שנים גורמת גם לחולשה של הריאות מה שיכול להוביל לעייפות מרובה,
לנטייה מהירה בהידבקויות של מחלות נשימתיות כמו שפעת, ברונכיט, סינוסיטיס, שיעולים ונזלות , אלרגיות נשימתיות ועוריות וכאבי ראש עד מיגרנות.
למה זה קורה?
כאשר הראש מורכן בזווית כלפי מטה, קנה הנשימה נחסם חלקית וכמות האוויר שמצליחה להכנס פנימה, קטנה יותר. הכתפיים שמתכנסות פנימה, חוסמות את היכולת של הצלעות להתרחב ולאפשר לריאות להתנפח לנפח המקסימלי שלהן ובכך גם לספק כמות חמצן נמוכה יותר לדם ולשאר האיברים הפנימיים ומכאן להוביל לחולשה כללית.
אסטרטגיית הטיפול תהיה פתיחה של השרירים הבינצילעיים, הפגת מתח משרירי הכתפיים והצוואר, פתיחה של השכמות והגמשתן, הגדלת טווחי התנועה של מפרקי הכתפיים והמרפקים. דיקור נקודות לחיזוק מרידיאן הריאות, שיפור זרימת האנרגיה, הפגת סטרס וכמובן עבודה על נשימה נכונה ואיכותית. ככה הגוף יקבל אספקה גדולה יותר של חמצן ויוכל להתחזק.
... עודפחות

צפה בפייסבוק